DataLife Engine / Російські війська систематично обстрілюють звільнений Херсон — дані від облради

Російські війська систематично обстрілюють звільнений Херсон — дані від облради

Російські окупаційні війська після відходу з правого берега Дніпра продовжують завдавати ударів по Херсону та області. Цілеспрямовано б’ють по житловій інфраструктурі та будинками мирних жителів.

Про це сьогодні, 27 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

“Зберігається вкрай складна ситуація щодо безпеки. Росіяни не припиняють обстріли, обстріли йдуть хаотично, їхні цілі не військові об’єкти, не військова інфраструктура, вони влаштовують терор. У деякі райони більше прилітає, у деякі менше, але дістається всім. Прилітає до Чорнобаївки, прилітає до Білозерки, прилітає до Антонівки, і страждають люди. Є загиблі, на превеликий жаль серед постраждалих є і діти”, — сказав він.


За його словами, ситуація не зміниться, допоки Сили оборони України не виб’ють угруповання російських окупантів з лівобережної частини Херсонської області.

“Для цього знадобиться час. Збройні сили України працюють ефективно, щодня мають успіхи, але якийсь час у місті буде складна ситуація. Тому добровільна евакуація, це зараз є правильним рішенням для наших людей”, — зазначив він.


Соболевський зазначив, що на цей час більше тисячі заявок на евакуацію перебувають в обробці Херсонської адміністрації.

“Є можливість подати заявку через інформаційну палатку. Є можливість подати в електронній формі для людей, які мають зв’язок, і кому це зручно. Можна звернутися за телефонним дзвінком на гарячу лінію. Усі заявки йдуть до єдиного евакуаційного штабу. Вони обробляються, формуються конвої, організовується виїзд. Заявок зараз багато, і ми розуміємо, що їх буде ще більше”, — розповів Юрій Соболевський.
27-11-2022, 19:33
Вернуться назад