UnityNews in UA

Британська розвідка про відхід окупантів: Російські сили будуть уразливі під час форсування Дніпра

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Британська розвідка про відхід окупантів: Російські сили будуть уразливі під час форсування Дніпра

Про це йдеться у зведенні британської розвідки, яку 10 листопада опублікувало у Twitter міністерство оборони Великобританії.

Наголошується, що 9 листопада міністр оборони Росії Сергій Шойгу наказав вивести російські війська із західного берега річки Дніпро Херсонської області. Генерал Сергій Суровікін, командувач російських військ в Україні, підтвердив, що вони відійдуть на оборонні позиції вздовж річки Дніпро, назвавши основною причиною проблеми із постачанням.

Розвідка зазначає, що здатність Росії підтримувати свої сили на західному березі Дніпра опинилася під загрозою через українські удари по російських маршрутах постачання.

Під час відступу російські війська зруйнували кілька мостів і, ймовірно, заклали міни, щоб уповільнити та затримати просування українських військ.

Втрата західного берега річки Дніпро біля Херсона, швидше за все, завадить Росії здійснити своє стратегічне прагнення створити сухопутний коридор до Одеси, прогнозують міноборони Великобританії.

"Через обмежену кількість пунктів перетину російські сили будуть уразливі при форсуванні Дніпра. Ймовірно, відхід здійснюватиметься протягом кількох днів з оборонними позиціями та артилерійським вогнем, що прикриває відхідні сили", - вважають у британській розвідці.Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий