UnityNews in UA

РФ незаконно вивезла понад 1 300 дітей з окупованого Маріуполя та роздає по російських сім’ях, — Андрющенко

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
РФ незаконно вивезла понад 1 300 дітей з окупованого Маріуполя та роздає по російських сім’ях, — Андрющенко

Понад 1 300 дітей незаконно вивезено Росією з окупованого Маріуполя. Про це сьогодні, 25 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він зазначив, що крадіжку дітей із Маріуполя курирувала офіційна представниця з прав дітей при адміністрації президента Росії Марія Львова-Бєлова.

“За їхніми даними, навіть понад 1 300 дітей вивезено з Маріуполя. І з приводу повернення — ні, повертати не будуть. Абсолютна більшість дітей, близько 80% вже роздано по російських сім’ях. За процедурою спрощеної, у тому числі для маріупольських дітей, вони вже пройшли процедуру усиновлення на території Росії. Процес болісний, процес складний. Цим процесом займається офіс омбудсмена нашого, цим процесом займається офіс першої леді. Ми наскільки можемо, допомагаємо”, — сказав Андрющенко.

За його словами, темою вкрадених із Маріуполя дітей зацікавилися західні журналісти на тлі того, що Російська Федерація приховує всю інформацію про вивезених з окупованої території дітей, намагається зробити її недоступною та неможливою для відстеження.

“Тому цей процес складний, важкий, проте ми боремося. Найскладніше, що є батьки на території України, у багатьох дітей, яких вивезли на територію Росії. Ну і, власне, про що говорити далі, якщо безпосередньо сама Львова-Бєлова усиновила двох дітей із Маріуполя, власне, за цей період, тобто не ховаючи цей процес”, — сказав Андрющенко.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий