UnityNews in UA

Як знятись у кіно без досвіду

{news-title}
Єлизавета Ковальова Головний редактор UnityNews in UA
Як знятись у кіно без досвіду

Усіх нас у певний період життя приваблювала тема кіно. У кожного є свій улюблений жанр/фільм/актор і хоч раз задавались питанням «як створюється ця магія кіно». Чи обов’язково мати спеціальну освіту у цьому напрямку, щоб спробувати себе у цьому ремеслі?

 

Все ж таки потрібно мати базу, яка Вам допоможе не відставати і не робити зйомки довшими. Один зйомочний день може коштувати не малих грошей, тож важливо відзняти потрібне у мінімальну кількість дублів. 


Що важливо мати для успішного старту у світ кіно

  1. Дикція

Дикція і вимова дуже важлива для якості кіно, погана дикція і акторська гра загалом зустрічається у низькосортному кіно,  яке точно не вийде у топи і не буде збирати величезні збори.

  1. Природність

Що мається на увазі під «природністю» - магія кіно складається з того, що глядач наче б то знаходиться там, з Вами і може сміливо сказати «вірю» кожній емоції, кожному руху актора. Бо неможливо виразити співчуття, жах чи подив тому у що ти не віриш.

  1. Пам'ять

Цей інструмент важливо тренувати для запам’ятовування сценарію, сцен, уривків. Також важлива пам’ять у рухах. Наприклад, закінчили знімати сцену повернулися на потрібні мітки , де стояли і Ви повинні повернутися  у ту ж позу у ту ж емоції і настрій і це теж важливо, оскільки це теж є показником професійності.

  1. Розкутість і різнобарвність емоцій

Для той ж природності у кадрі дуже важливо вміти «вмикатись у емоцію», прожити роль, як мінімум, розуміти її.  Крім того, умови зйомок і розклад може бути різний і треба вміти адаптуватись і без нервів виконати свою роботу.

  1. Усвідомлення свого типажу та де його можна застосовувати

Це також важливий фактор, оскільки, розуміючи свій типаж – Ви приходите на ті кастинги, знаєте, як себе подати. Як його усвідомити? Треба більше роботи на камеру і продивлятись відзняте – аналізувати.

  1. Досвід роботи на камеру

Ви будете також розуміти, як комунікувати з режисером і оператором.

 

Що ж, ми розуміємо, що, базове навчання і досвід потрібні щоб знятись у кіно, Ви можете отримати швидше потрібні знання на акторських курсах, бажано, з роботою на камеру. Також, якщо у Вас є певні недоліки з дикцією не буде зайвим курси техніки мови або ораторської майстерності.

 

Від нашої редакції ми можемо рекомендувати кіношколу “RemarkaFilm”. Школа має філіали у Києві та Одесі, а також формат навчання онлайн. Ви будете вчитися у професійних акторів і педагогів, які допоможуть розрити Ваш потенціал і попрацювати над дикцією.

Більш детально з курсами школи Ви можете ознайомитись за посиланням.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий