UnityNews in UA

Публікації на проекті UnityNews in UA

Наш сайт UnityNews in UA займається поширенням перевірених новин з відкритих джерел. Також проводиться фільтрування фейків та невірної інформації. Основною думкою та ідеєю нашого проекту - донесення виключно перевіреної та точної інформації до населення.
 1. Наш проект приймає будь-яку інформацію від будь-якої людини чи організації, після чого проходить фільтрацію та перевірку. Після цього новина публікується на нашому сайті.
 2. Однією з можливостей нашого проекту ця публікація Вашої статті на нашому сайті після перевірки редакцією. людини/організації) та сама стаття (редакція може попросити внести правки до статті якщо будуть порушення або інформація буде не інформативна). Після всіх виконаних умов стаття буде опублікована на сайті).
 3. Для фізичних осіб, які бажають надіслати статтю вимога – інформативність самої статті без реклами будь-якої своєї продукції або іншого виду продажу – лише інформативна стаття (тема написання – будь-яка).
 4. Для організацій, які бажають надіслати статтю про свій проект або бізнес, також є можливість надіслати статтю на публікацію (стаття має містити інформаційний сенс для ознайомлення читача із середовищем Вашого продукту чи бізнесу).
 5. Державними установами статті публікуються за офіційним запитом на пошту (працюємо лише з державними установами України)
 6. Наш проект задуманий як незалежний інформаційний ресурс (незалежно від впливу держави, але з дотриманням законів України)
 7. Публікація інформаційних статей безкоштовна для всіх груп користувачів як організацій, фізособ, державних установ

Правила подання статті

 1. Інформація у статті має бути реальною
 2. Стаття не повинна містити: рекламу, не цензурну лексику, спам, шкідливе ПЗ, образ організації або людини.
 3. Стаття повинна містити щонайменше 1 зображення/фото (мінімальний розмір 800 на 600).
 4. Заголовок статті має містити трохи більше 100 символів.
 5. Максимальний розмір статті 1000 символів (редакція може змінити число залежно від статті).
 6. Унікальність статті має бути мінімально 60-70%.
 7. Стаття має містити інформативний характер.
 8. Редакція може запросити джерела, що підтверджують правдивість написання статті.
 9. Одну і ту ж статтю можна надіслати 1 раз (після відправки статті Вам прийде повідомлення протягом двох діб - повідомлення про прийняття вашої статті або про відмову (причина відмови або інші відповіді за вашою статтею будуть написані в цьому листі))
 10. Заборона видавати чужі статті за свої (покарання - повна заборона будь-яких публікацій у майбутньому).

Офіційні сторінки


Пошта для надсилання статті: [email protected]