UnityNews in UA

Німеччина дуже чітко розуміє, що Росія має програти у війні проти України, — Подоляк

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Німеччина дуже чітко розуміє, що Росія має програти у війні проти України, — Подоляк

Якщо Росію не зупинити, то інші агресивні диктатори почнуть вирішувати свої конфлікти через силу.

У підсумку система глобальної безпеки повністю зруйнується. І розуміння цього вже прийшло до європейських лідерів, які раніше вели хибну політику щодо Росії. Про це сьогодні, 30 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

“Німеччина дуже чітко розуміє, що Росія повинна програти. Росія дійсно веде нелюдського плану війну. Росія навмисне вбиває цивільне населення масово. Росія навмисне пішла на порушення міжнародного права, очікуючи на те ж саме, що було 2014 року, закриті очі у європейської спільноти. І Росія навмисне хоче знищити державність України. Не просто забрати територію, маленький шматочок Херсонської області, сказати: “Це наше”. Ні”, — сказав він.

На думку Подоляка, Росія в будь-якому разі продовжуватиме експансію в тому чи іншому вигляді, зокрема на європейський континент через політичні партії ультранаціоналістичного спрямування, через втручання у вибори, через політичні вбивства, через пропаганду тощо.

“Крім того, Росія влаштовуватиме провокації як міграційні, енергетичні кризи, інші види шантажу. І найголовніше — Німеччина усвідомлює, що такий статус як у 2014 році війни цієї він спровокує інші агресивні режими на більш жорстку поведінку в глобальній політиці. І по суті, це розконсервує всі ці агресивні плани у багатьох країн, таких як Північна Корея, Іран, таких країн досить багато. І вони всі спробують через силу вирішити свої внутрішні конфлікти, і ми отримаємо повністю зруйновану систему глобальної безпеки”, — вважає радник керівника ОПУ.

Він зазначив, що процес зміни позиції щодо Росії досить складний.

“Він передбачає не просто зміну позиції — вчора дивилися так на проблему, сьогодні інакше. Він передбачає внутрішнє покаяння. Потрібно сказати: “Ми помилялися. Так, ми зайняли неправильну позицію”. Пройти через певне внутрішнє усвідомлення всього цього і вироблення іншої стратегії поведінки. Але ж вони довгий час своєму електорату, який менш занурений у ці всі глобальні політичні перипетії, говорили: “Росія — це непоганий партнер, з Росією можна заробляти гроші, Росія дає дешеві енергоносії, на Росії можна індустрію велику побудувати, ви трохи більше грошей маєте”. Ось це вони продавали довгий час. Це фундаментально змінює і внутрішнє відчуття в німецькій політиці”, — резюмував Михайло Подоляк.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий