UnityNews in UA

Участь у програмі CEAR в Іспанії. Досвід українського біженця

{news-title}
Дідан Крістіна Дизайнер UI/UX
Участь у програмі CEAR в Іспанії. Досвід українського біженця

Програма CEAR триває 1,5  роки і зосереджена на тому, щоб ви стали автономними, підготувати вас до самостійного життя в Іспанії.

Сеар (CEAR) надає курси іспанської - 5 днів на тиждень по 3 години на день - це відмінне прокачування вашої мови. Так само:

  1. Фінансова допомога,
  2. Різні професійні курси (але треба знання мови),
  3. Безкоштовний проїзд,
  4. Деякі медикаменти,
  5. Виділяються гроші на стоматолога та на окуляри для зору,
  6. Психолог та різноманітні заходи,
  7. Діткам оплачують школу,
  8. У вас завжди є на зв'язку ваш соціальний працівник, з яким ви можете проконсультуватися і він допоможе вам у вирішенні ваших питань та проблем, що дуже зручно.

 

Найголовніша перевага на мою думку - це курси іспанської мови.  З особистого досвіду, можу сказати, що коли у твоїй країні війна і є додатково безліч проблем, дуже важко зосередиться на вивченні.  Але це величезний шанс, вивчити нову мову і якщо ви хочете залишатися жити в новій країні, без неї нікуди.  Курси чим більше, тим краще. 


Намагайтеся спілкуватися скрізь іспанською, навіть якщо знаєте англійську (в Іспанії не багато хто знає англійську, тому тільки вам буде плюсом, якщо ви заговорите іспанською).Оточуйте себе іспаномовними людьми, ходіть на різні курси, тренування, заходи, з вами із задоволенням будуть говорити, адже люди в Іспанії дуже доброзичливі та відкриті до спілкування. Звичайно, що спочатку не буде виходити і ви захочете говорити завжди правильно, дотримуючись граматики.  Але перше, що вам потрібно, це заговорити і не боятися, а вже як ви це робитимете не дуже важливо, з часом і з практикою все вийде.

 

Так само, не мало важливо це житло.  Адже з часом ви захочете вже жити у більш комфортних та спокійних умовах. Зняти квартиру досить проблематично, адже найчастіше вимагають контракт на роботу та виписку про доходи за останні місяці.  Якщо такого немає, перебуваючи на програмі, Червоний хрест чи Сеар – оплачує.Кімнату зняти набагато простіше без контракту.


Робота. Працювати на програмі можна, але ваша зарплатня не повинна перевищувати певну суму (залежить від кількості членів у сім'ї).  Якщо зарплатня менша, то вам різницю все одно виплачує організація.


Соціалізація - це те, що допоможе швидше адаптуватися в нових умовах.  У кожному місті зараз живе багато українців.  Знайомтеся з іспанцями, це можна зробити будь-де.  Адже друг іспанець – не тільки зможе розповісти вам про життя в новій країні, а й допоможе вам добре прокачати мову.


Іспанія - це одна з найдешевших європейських країн.  Тому, ціни на продукти та оренду, порівняно дешеві, але коливатися ціна може залежно від регіону та міста, в якому ви проживаєте.


Але, ще не забуватимемо про красу цього краю.  Ви можете насолодитися чудовою архітектурою, вузькими вуличками, неймовірними хмарочосами, природою, морем, горами і все це у поєднанні зі смачною місцевою кухнею, музикою, вічними фієстами та нереальною енергетикою самих іспанців. Bienvenidos! 

Підписуйтесь на наш новинний портал, щоб читати більше корисних статей

 

Слава Україні 🇺🇦


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий