UnityNews in UA

Росія завдала збитків довкіллю України на 1,35 трлн гривень

{news-title}
UnityNews Головний редактор UnityNews in UA
Росія завдала збитків довкіллю України на 1,35 трлн гривень

Російські загарбники завдали збитків довкіллю Україні на понад 1,35 трлн гривень. В країні вже постраждала третина лісового фонду.

Про це повідомляє Рахункова палата.

"Внаслідок дій країни-терориста довкіллю України вже завдали збитків на суму понад 1,35 трлн грн. Але, як стверджують екологи, навіть ця шалена сума не відображає реальної картини", - цитує відомство дані Оперштабу з фіксації екозлочинів РФ.

Так, щодня через лісові пожежі, від горіння нафтопродуктів і загоряння промислових об’єктів у повітря потрапляють небезпечні речовини.

"З початку війни кількість таких викидів перевищила 67 млн тонн. Для порівняння: у 2021 та 2020 роках вони складали лише 2,2 млн тонн на рік", - пояснюють в повідомленні.


Тим часом загалом в Україні вже постраждало 3 млн га лісів, а це майже третина лісового фонду нашої держави. При чому деякі з них - втрачені назавжди.

"Росія перетворила наші родючі чорноземи в найбільш забруднені вибухівкою землі у світі. Близько третини території України потребуватиме розмінування, на що знадобиться щонайменше 10 років", - йдеться у повідомленні.


Крім того, війна загрожує не лише навколишньому середовищу України, а вже спричинила низку проблем для довкілля в Європі та в перспективі загрожує ще більшими - окупанти замінували дамбу Каховської ГЕС та вдаються до ядерного шантажу на окупованій Запорізькій АЕС.


Читайте нас у Instagram "UnityNews"
Підписуйтесь на нас у Telegram "UnityNews"

Вас зацікавлять також наступні новини


Реклама


Оставить комментарий